Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa

01 červen 2023 18:00 - 04 červen 2023 15:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa

Zveme Vás na samotu u lesa, kde nebudete sami. Společně pod citlivým vedením Rolfa Janzena, který má individuální přístup ke skupině, se vydáme na dobrodružnou cestu sebepoznávání a harmonizace těla s myslí i emocemi.

Bioenergetika je někdy označována za most mezi východními naukami o vědomí těla a západní psychologií. Je to metoda, kterou vytvořil americký lékař a psychoterapeut Alexander Lowen. Jde o terapii, která má za úkol zvýšení energie člověka a jejího volného proudění v těle, což je někdy blokováno nahromaděnými emocemi, či traumatickými zážitky z minulosti.

Jedná se o snadná cvičení propojená s dýcháním a pohybové meditace uvolňující tělesná napětí a každodenní stres. Umožňují uvolnění bloků v těle i v rovině emocí, posílí sebevědomí a podpoří cílený osobní růst. Cviky jsou lehce zvládnutelné a jejich účinky Vás dokážou překvapit. Sílu má i práce ve skupině, která prohlubuje kontakt se sebou samým i s druhými lidmi.

Slibujeme, že se nebudete nudit a budete odjíždět s pocitem uvolnění a znovunabyté energie.

 

PRAKTICKÉ INFIRMACE

KDE: Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy (mapa: www.centrum-ostrov.cz)

 

KDY: 1.6. - 4. 6. 2023 (začátek v 18:00)

CENA: : 4400 Kč (program, ubytování, vegetariánská strava)

KONTAKT: Wanda wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na matracích (spacák s sebou nutný). Tlumočení do češtiny bude zajištěno.

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto, co nejdříve na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, datum narození a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 1000 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, záloha 1000,- Kč je po 12. 5. 2023 nevratná (je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu.