Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

vitejte

Vítejte na stránkách Centrum Ostrov.

Ostrov vzniká jako můj zhmotněný sen. Dvouleté hledání mně přivedlo na Ostrov Bor a po otevření brány jsem věděla že to je ono - to místo, které jsem hledala.  Mým záměrem je zvát na toto místo lektory, které jsem měla možnost poznat a kteří mě oslovili. Společné téma je svět energie, ten krásny prostor, který je tady kolem nás všude přítomný, stačí do něj vstoupit. Je tady pro nás, pro kytky, pro stromy, pro motýly a pro... prostě tady je a je na nás, jak s ním naložíme. Můžeme ho ignorovat nebo se v něm můžeme radovat. Naučit se vstupovat a vystupovat z něj, cítit ho, dotýkat se ho, pomilovat se s ním, splynout a zase vystoupit. Aspoň tak to momentálně vnímam já.

energie

Práce s tělem a energií.

Centrum Ostrov organizuje několikrát do roka akce či semináře zaměřené na cvičení a práci s naším tělem a energií. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným práci s energií sledujte naše webové stránky a facebook.

seminare

Semináře.

Centrum Ostrov v průběhu roku organizuje semináře zaměřující se na různé témata jako meditace, práce s tělem a energií, dýchací cvičení, masáže a podobně. Pro aktualizace ohledně těchto akcí s bohatým tématickým zaměřením sledujte naše webové stránky a facebook.


16.-19.7.2015 Bioenergetika s Rolfem Jansenem

masaze

Masáže a vše kolem nich.

Na našich nadcházejících akcích chceme věnovat prostor i různým technikám masáží. Jedna z těchto technik je i masáž Chi Nei Tsang. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným masážím sledujte naše webové stránky a facebook.

Víkend v tichu.

30 srpen 2019 18:00 - 01 říjen 2019 18:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Víkend v tichu.

Víkend v tichu.

Víkend v tichu.

Ticho je místo, kde se člověk může pravdivě setkat se sebou samým, je zdrojem vyrovnanosti a radosti.

Během tohoto víkendu půjde o to nedělat (zdánlivě) vůbec nic, jenom se zklidnit a zaposlouchat do ticha. Ale i to může být pořádná práce.

Náplní víkendu budou převážně meditační cvičení, při kterých je zvláštní pozornost věnována vnitřnímu ztišení, uvědomění si přítomného okamžiku. Půjde například o vnímání a pozorné sledování vlastního dechu, uvědomování si tělesných pocitů, vnímání širokého spektra jemných zvuků... taková cvičení by nám měla pomoci se odpoutat od neustálého hodnocení minulosti, plánování budoucnosti, přemýšlení a zaměřit se na uvědomění přítomného okamžiku. Ráda by jsem vytvořila prostor pro práci na sobě a pro hlubší vnímaní svého těla a duše, zastavení se v této uspěchané době a nalezení své vitální energie, síly a vnitřního klidu. Pokusíme se také zachovat větší část víkendu mlčení.

Ve volném čase můžete vyrazit na výlet do okolní přírody.

Místo konání: samota Centrum Ostrov, Jedomělice 57- (u Slaného - asi 40 km z Prahy 6 z kulaťáku v Dejvicích)

ZAČÁTEK: pátek 30. 8. 2019 v 18 hodin

KONEC: neděle 1. 9. 2019 přibližně ve 16 hodin.

CENA: 2200,- Kč za celý pobyt včetně kvalitní vegetariánské stravy

UBYTOVÁNÍ: společné na půdě domu. Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na matracích (spacák s sebou nutný).

KONTAKT: Wanda wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

NUTNO SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM.

Příjezd nejpozději v pátek do 18 hodin.

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto, co nejdříve na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, datum narození a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 1000 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, záloha 1000,- Kč je po 22. 8. 2019 nevratná (je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu.

Těším se na Vás Wanda


Cena: 2200 CZK
Akce Centrum-Ostrov.cz    |    Centrum Ostrov


Nadcházející události

15 srpen 2019 18:00 - 18 srpen 2019 18:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného,

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Jansenem z Německa Zveme Vás na samotu u lesa, kde nebudete sami. Společně pod citlivým vedením Rolfa Janzena, který má individuální přístup ke skupině, se v...
24 srpen 2019 10:00 - 25 srpen 2019 14:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného,

Vaříme zdravě s Broňou Hylšem Makrobiotika je jeden z prostředků, který nám pomáhá udržet si, či obnovit, stav zdraví. K nastolení rovnováhy a harmonie využívá energie v nás a kolem nás, a to v...
30 srpen 2019 18:00 - 01 říjen 2019 18:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Víkend v tichu. Víkend v tichu. Ticho je místo, kde se člověk může pravdivě setkat se sebou samým, je zdrojem vyrovnanosti a radosti. Během tohoto víkendu půjde o to nedělat (zdánli...
Centrum Ostrov Galerie

Centrum Ostrov na Facebooku