Chyba
 • Event Not Found

  #0 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/koowa/controller/abstract.php(163): KControllerService->_actionRead(Object(KCommandContext))
  #1 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/koowa/controller/service.php(194): KControllerAbstract->execute('read', Object(KCommandContext))
  #2 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/components/com_default/controllers/default.php(68): KControllerService->_actionGet(Object(KCommandContext))
  #3 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/koowa/controller/abstract.php(163): ComDefaultControllerDefault->_actionGet(Object(KCommandContext))
  #4 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/koowa/dispatcher/abstract.php(142): KControllerAbstract->execute('get', Object(KCommandContext))
  #5 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/components/com_default/dispatcher.php(86): KDispatcherAbstract->_actionDispatch(Object(KCommandContext))
  #6 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/koowa/controller/abstract.php(163): ComDefaultDispatcher->_actionDispatch(Object(KCommandContext))
  #7 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/koowa/controller/abstract.php(406): KControllerAbstract->execute('dispatch', Object(KCommandContext))
  #8 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/components/com_ohanah/ohanah.php(107): KControllerAbstract->__call('dispatch', Array)
  #9 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/components/com_ohanah/ohanah.php(107): ComOhanahDispatcher->dispatch()
  #10 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/joomla/application/component/helper.php(383): require_once('/mnt/data/accou...')
  #11 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/libraries/joomla/application/component/helper.php(351): JComponentHelper::executeComponent('/mnt/data/accou...')
  #12 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/includes/application.php(197): JComponentHelper::renderComponent('com_ohanah')
  #13 /mnt/data/accounts/w/waja/data/www/centrum-ostrov.cz/index.php(42): JSite->dispatch()
  #14 {main}

Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

vitejte

Vítejte na stránkách Centrum Ostrov.

Ostrov vzniká jako můj zhmotněný sen. Dvouleté hledání mně přivedlo na Ostrov Bor a po otevření brány jsem věděla že to je ono - to místo, které jsem hledala.  Mým záměrem je zvát na toto místo lektory, které jsem měla možnost poznat a kteří mě oslovili. Společné téma je svět energie, ten krásny prostor, který je tady kolem nás všude přítomný, stačí do něj vstoupit. Je tady pro nás, pro kytky, pro stromy, pro motýly a pro... prostě tady je a je na nás, jak s ním naložíme. Můžeme ho ignorovat nebo se v něm můžeme radovat. Naučit se vstupovat a vystupovat z něj, cítit ho, dotýkat se ho, pomilovat se s ním, splynout a zase vystoupit. Aspoň tak to momentálně vnímam já.

energie

Práce s tělem a energií.

Centrum Ostrov organizuje několikrát do roka akce či semináře zaměřené na cvičení a práci s naším tělem a energií. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným práci s energií sledujte naše webové stránky a facebook.

seminare

Semináře.

Centrum Ostrov v průběhu roku organizuje semináře zaměřující se na různé témata jako meditace, práce s tělem a energií, dýchací cvičení, masáže a podobně. Pro aktualizace ohledně těchto akcí s bohatým tématickým zaměřením sledujte naše webové stránky a facebook.


16.-19.7.2015 Bioenergetika s Rolfem Jansenem

masaze

Masáže a vše kolem nich.

Na našich nadcházejících akcích chceme věnovat prostor i různým technikám masáží. Jedna z těchto technik je i masáž Chi Nei Tsang. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným masážím sledujte naše webové stránky a facebook.

Nadcházející události

15 srpen 2019 18:00 - 18 srpen 2019 18:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného,

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Jansenem z Německa Zveme Vás na samotu u lesa, kde nebudete sami. Společně pod citlivým vedením Rolfa Janzena, který má individuální přístup ke skupině, se v...
24 srpen 2019 10:00 - 25 srpen 2019 14:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného,

Vaříme zdravě s Broňou Hylšem Makrobiotika je jeden z prostředků, který nám pomáhá udržet si, či obnovit, stav zdraví. K nastolení rovnováhy a harmonie využívá energie v nás a kolem nás, a to v...
Centrum Ostrov Galerie

Centrum Ostrov na Facebooku