Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Víkend v tichu.

30 srpen 2019 18:00 - 01 říjen 2019 18:00

(Uložit do kalendáře)

Centrum Ostrov

Víkend v tichu.

Víkend v tichu.

Víkend v tichu.

Ticho je místo, kde se člověk může pravdivě setkat se sebou samým, je zdrojem vyrovnanosti a radosti.

Během tohoto víkendu půjde o to nedělat (zdánlivě) vůbec nic, jenom se zklidnit a zaposlouchat do ticha. Ale i to může být pořádná práce.

Náplní víkendu budou převážně meditační cvičení, při kterých je zvláštní pozornost věnována vnitřnímu ztišení, uvědomění si přítomného okamžiku. Půjde například o vnímání a pozorné sledování vlastního dechu, uvědomování si tělesných pocitů, vnímání širokého spektra jemných zvuků... taková cvičení by nám měla pomoci se odpoutat od neustálého hodnocení minulosti, plánování budoucnosti, přemýšlení a zaměřit se na uvědomění přítomného okamžiku. Ráda by jsem vytvořila prostor pro práci na sobě a pro hlubší vnímaní svého těla a duše, zastavení se v této uspěchané době a nalezení své vitální energie, síly a vnitřního klidu. Pokusíme se také zachovat větší část víkendu mlčení.

Ve volném čase můžete vyrazit na výlet do okolní přírody.

Místo konání: samota Centrum Ostrov, Jedomělice 57- (u Slaného - asi 40 km z Prahy 6 z kulaťáku v Dejvicích)

ZAČÁTEK: pátek 30. 8. 2019 v 18 hodin

KONEC: neděle 1. 9. 2019 přibližně ve 16 hodin.

CENA: 2200,- Kč za celý pobyt včetně kvalitní vegetariánské stravy

UBYTOVÁNÍ: společné na půdě domu. Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na matracích (spacák s sebou nutný).

KONTAKT: Wanda wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

NUTNO SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM.

Příjezd nejpozději v pátek do 18 hodin.

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto, co nejdříve na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, datum narození a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 1000 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, záloha 1000,- Kč je po 22. 8. 2019 nevratná (je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu.

Těším se na Vás Wanda


Cena: 2200 CZK
Akce Centrum-Ostrov.cz    |    Centrum Ostrov