Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

vitejte

Vítejte na stránkách Centrum Ostrov.

Ostrov vzniká jako můj zhmotněný sen. Dvouleté hledání mně přivedlo na Ostrov Bor a po otevření brány jsem věděla že to je ono - to místo, které jsem hledala.  Mým záměrem je zvát na toto místo lektory, které jsem měla možnost poznat a kteří mě oslovili. Společné téma je svět energie, ten krásny prostor, který je tady kolem nás všude přítomný, stačí do něj vstoupit. Je tady pro nás, pro kytky, pro stromy, pro motýly a pro... prostě tady je a je na nás, jak s ním naložíme. Můžeme ho ignorovat nebo se v něm můžeme radovat. Naučit se vstupovat a vystupovat z něj, cítit ho, dotýkat se ho, pomilovat se s ním, splynout a zase vystoupit. Aspoň tak to momentálně vnímam já.

energie

Práce s tělem a energií.

Centrum Ostrov organizuje několikrát do roka akce či semináře zaměřené na cvičení a práci s naším tělem a energií. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným práci s energií sledujte naše webové stránky a facebook.

seminare

Semináře.

Centrum Ostrov v průběhu roku organizuje semináře zaměřující se na různé témata jako meditace, práce s tělem a energií, dýchací cvičení, masáže a podobně. Pro aktualizace ohledně těchto akcí s bohatým tématickým zaměřením sledujte naše webové stránky a facebook.


16.-19.7.2015 Bioenergetika s Rolfem Jansenem

masaze

Masáže a vše kolem nich.

Na našich nadcházejících akcích chceme věnovat prostor i různým technikám masáží. Jedna z těchto technik je i masáž Chi Nei Tsang. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným masážím sledujte naše webové stránky a facebook.

Hlasem k sobě s Lenkou Boháčovou

15 červenec 2023 09:45 18:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Hlasem k sobě s Lenkou Boháčovou

Hlasem k sobě s Lenkou Boháčovou

Srdečně tě zvu na kurz Hlasem k sobě. Zvu tě objevovat dar hlasu, zazpívat se jen tak pro radost a posunout své hranice. Získáš více jistoty a sebedůvěry při zpěvu i v mluveném projevu.

Lenka Boháčová je profesionální zpěvačka a vokální koučka. Věnuje se práci s hlasem - vyučuje skupiny i jednotlivce. Autorsky působí v projektech Lena Yellow, Mateřská.com a Yellow Sisters. Zpěv a hudba jsou její láskou již od dětství. Vystudovala jazzový zpěv. “Zpěv je moje životní cesta. Miluji výzvy a osobní růst. Objevování daru hlasu a vědomá práce s tělem mě den za dnem přivádí k hlubšímu poznání sebe sama a větší autenticitě ve zpěvu i v životě.”

 

Co Ti kurz přinese:

Zlepšíš svůj projev. Získáš více jistoty a sebedůvěry.

Naučíš se správně dýchat. Porozumíš funkci těla při zpěvu.

Seznámíš se se základy pěvecké techniky. Odpočineš si a vyčistíš hlavu.

Pocítíš radost a živost, dobiješ baterky. Prozkoumáš hlubší vrstvy sebe sama.

Rozhodně posuneš svoje hranice.

Budeme se věnovat těmto oblastem:

Osvojíme si základy pěvecké techniky a dýchání. Budeme si hrát s melodií a rytmem.

Naučíme se vnímat harmonii a udržet si v ní své místo. Zazpíváme si písně z celého světa.

 

KDE: Ostrov Bor-Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy (mapa: www.centrum-ostrov.cz)

KDY: 15. 7. 2023 (začátek v 9:45, konec akce v 18:00)

CENA: 1800 Kč, (plus vegetariánsky oběd 100 Kč, plus kdo chce přespat 150 kč)

KONTAKT: Wanda wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

 

Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na postelích nebo na matracích (spacák s sebou nutný).

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto, co nejdříve na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 1000 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, záloha 1000,- Kč je po 1. 7. 2023 nevratná (je možné poslat náhradníka).

Nadcházející události

01 červen 2023 18:00 - 04 červen 2023 15:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa Zveme Vás na samotu u lesa, kde nebudete sami. Společně pod citlivým vedením Rolfa Janzena, který má individuální přístup ke skupině, se v...
15 červenec 2023 09:45 18:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Hlasem k sobě s Lenkou Boháčovou Srdečně tě zvu na kurz Hlasem k sobě. Zvu tě objevovat dar hlasu, zazpívat se jen tak pro radost a posunout své hranice. Získáš více jistoty a sebedůvěry při zpě...
04 srpen 2023 18:00 - 06 srpen 2023 15:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Víkend na Ostrově pro ženy s rituálním kakaem /strong> Víkend plný sdílení v ženském kruhu a také naslouchání - svému tělu, duši, srdci i příběhům ostatních žen... Víkend plný hlubokého pr...
17 srpen 2023 18:00 - 20 srpen 2023 15:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Ticho v nás. Když ztratíte spojení s vnitřním tichem, ztratíte spojení se svým já. Pokud ztratíte spojení se svým já, ztratíte se ve světě.“ — Eckhart Tolle Náplní víkendu budou meditace a cv...
Centrum Ostrov Galerie

Centrum Ostrov na Facebooku