Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

vitejte

Vítejte na stránkách Centrum Ostrov.

Ostrov vzniká jako můj zhmotněný sen. Dvouleté hledání mně přivedlo na Ostrov Bor a po otevření brány jsem věděla že to je ono - to místo, které jsem hledala.  Mým záměrem je zvát na toto místo lektory, které jsem měla možnost poznat a kteří mě oslovili. Společné téma je svět energie, ten krásny prostor, který je tady kolem nás všude přítomný, stačí do něj vstoupit. Je tady pro nás, pro kytky, pro stromy, pro motýly a pro... prostě tady je a je na nás, jak s ním naložíme. Můžeme ho ignorovat nebo se v něm můžeme radovat. Naučit se vstupovat a vystupovat z něj, cítit ho, dotýkat se ho, pomilovat se s ním, splynout a zase vystoupit. Aspoň tak to momentálně vnímam já.

energie

Práce s tělem a energií.

Centrum Ostrov organizuje několikrát do roka akce či semináře zaměřené na cvičení a práci s naším tělem a energií. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným práci s energií sledujte naše webové stránky a facebook.

seminare

Semináře.

Centrum Ostrov v průběhu roku organizuje semináře zaměřující se na různé témata jako meditace, práce s tělem a energií, dýchací cvičení, masáže a podobně. Pro aktualizace ohledně těchto akcí s bohatým tématickým zaměřením sledujte naše webové stránky a facebook.


16.-19.7.2015 Bioenergetika s Rolfem Jansenem

masaze

Masáže a vše kolem nich.

Na našich nadcházejících akcích chceme věnovat prostor i různým technikám masáží. Jedna z těchto technik je i masáž Chi Nei Tsang. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným masážím sledujte naše webové stránky a facebook.

Ticho v nás

14 srpen 2020 18:00 - 16 srpen 2020 15:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice 57

Ticho v nás

„Když ztratíte spojení s vnitřním tichem, ztratíte spojení se svým já. Pokud ztratíte spojení se svým já, ztratíte se ve světě.“ — Eckhart Tolle německý spisovatel 1948

Náplní víkendu budou různé cvičení, zaměřené na vnitřní zklidnění a uvědomění si přítomného okamžiku. Začneme kundaliní meditací, navážeme meditací kvantového světla, dýcháním do 4 směrů, energetickou konstelací ... vše v krásném prostředí na samotě obklopeni lesem.

Ráda bych vytvořila prostor pro zastavení se, v dnešní uspěchané době, abychom se mohli zaposlouchat do svého nitra, spojit se se svou vnitřní sílou, s vnitřním klidem, s naším srdcem a s radost.

Pokusíme se také zachovat větší část víkendu mlčení.

Ve volném čase můžete vyrazit na výlet do okolní přírody.

<

Místo konání: samota Centrum Ostrov, Jedomělice 57

(u Slaného - asi 40 km z Prahy 6 z kulaťáku v Dejvicích)

ZAČÁTEK: pátek 14. 8. 2020 v 18 hodin

KONEC: neděle 16. 8. 2020 přibližně ve 15 hodin.

CENA: 2300,- Kč za celý pobyt včetně kvalitní vegetariánské stravy.

UBYTOVÁNÍ: společné na půdě domu. Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na postelích nebo na matracích (spacák s sebou nutný).

KONTAKT: Wanda wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

NUTNO SE PŘIHLÁSIT PŘEDEM.

Příjezd nejpozději v pátek do 17.45 hodin.

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto, co nejdříve na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 1000 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 2700150295/2010, záloha 1000,- Kč je po 7. 8. 2020 nevratná (je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu.

Nadcházející události

Omlouváme se, žádné události.

Centrum Ostrov Galerie

Centrum Ostrov na Facebooku