Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

Vaříme zdravě s Broňou Hylšem

24 srpen 2019 10:00 - 25 srpen 2019 14:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného,

Vaříme zdravě s Broňou Hylšem

Vaříme zdravě s Broňou Hylšem

Makrobiotika je jeden z prostředků, který nám pomáhá udržet si, či obnovit, stav zdraví. K nastolení rovnováhy a harmonie využívá energie v nás a kolem nás, a to včetně energie jídla a jednotlivých technologií při jeho zpracování. A ať se nám to líbí nebo ne, strava je každodenní součástí života, takže její skladbě a přípravě bychom měli nějakou pozornost věnovat. Má podstatný vliv na stav našeho fyzického těla. A o to, jako o příbytek naší duše, bychom se měli s láskou starat po všech stránkách.

Makrobiotika (macros – velký, plný, štastný, bios – život) nás učí pracovat se základními energiemi a pochopit jejich vliv na náš život. Učí nás rozeznávat energie potravin a využít jejich dobrých účinků v náš prospěch tak, abychom se zbavili drobných nebo větších zdravotních problémů, či znovu načerpali ztracenou rovnováhu.

Makrobiotika však nesoustředí svou pozornost jen na stravu. Je to propracovaný a komplexní systém, který nás vede k úvahám o pochopení celku, k poznání, že nežijeme odděleně od přírody, že na nás působí nejen naše okolí a energie země, ale i energie kosmu a všech jeho planet. Učí nás poznávat a respektovat kosmické zákony a jejich vliv na život náš a na život našich blízkých.

Na tomto krátkém semináři si ukážeme, jak správně zdravě vařit a hlavně pracovat s potravinami. Své dlouhodobé makrobiotické zkušenosti Vám rád předá Broňa. Nebude to kurz striktně makrobiotický, ale strava bude přizpůsobena Vaší chuti.

Jídla si sami dochutíte tak, aby pro Vás byla přijatelná. Vařit se bude ze zdraví prospěšných a chemicky nedotčených surovin.

Ráno se bude začínat meditací 4 směry a večer budeme trávit u ohně.

Datum : 24.8.-25.8. 2019 začátek v 10.00

Kde: samota v lese Ostrov u Jedomělic, asi 8 km ze Slaného po staré karlovarské…

Mapka na www.centrum-ostrov.cz

Cena: 2000,- Kč, kurz včetně ubytování a stravy a potravin

Kapacita je omezená, přihlaste se co nejdřív, napište mi na tento mail, jméno, mobilní tel. a datum narození a jestli plánujete přijet autem (a možnost někoho přivézt?).

Přihláška je závazná po zaplacení zálohy 1000 Kč,- ( nebo celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, Jako variabilní symbol uveďte tel. číslo, to zároveň uveďte na přihlášce, kterou pošlete na wanda.mouckova@gmail.com.

Těšíme se na Vás

Centrum Ostrov na Facebooku

Omlouváme se, ale nejsou k dispozici žádné obrázky události.