Centrum Ostrov je místo pro setkávání lidí, kteří sdílí zájem o meditace a práci s energií. Centrum Ostrov se náchází na samotě u lesa v krásné přírodě. Pro novinky o seminářích, aktuality a podobně sledujte Centrum Ostrov na Facebooku zde.

vitejte

Vítejte na stránkách Centrum Ostrov.

Ostrov vzniká jako můj zhmotněný sen. Dvouleté hledání mně přivedlo na Ostrov Bor a po otevření brány jsem věděla že to je ono - to místo, které jsem hledala.  Mým záměrem je zvát na toto místo lektory, které jsem měla možnost poznat a kteří mě oslovili. Společné téma je svět energie, ten krásny prostor, který je tady kolem nás všude přítomný, stačí do něj vstoupit. Je tady pro nás, pro kytky, pro stromy, pro motýly a pro... prostě tady je a je na nás, jak s ním naložíme. Můžeme ho ignorovat nebo se v něm můžeme radovat. Naučit se vstupovat a vystupovat z něj, cítit ho, dotýkat se ho, pomilovat se s ním, splynout a zase vystoupit. Aspoň tak to momentálně vnímam já.

energie

Práce s tělem a energií.

Centrum Ostrov organizuje několikrát do roka akce či semináře zaměřené na cvičení a práci s naším tělem a energií. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným práci s energií sledujte naše webové stránky a facebook.

seminare

Semináře.

Centrum Ostrov v průběhu roku organizuje semináře zaměřující se na různé témata jako meditace, práce s tělem a energií, dýchací cvičení, masáže a podobně. Pro aktualizace ohledně těchto akcí s bohatým tématickým zaměřením sledujte naše webové stránky a facebook.


16.-19.7.2015 Bioenergetika s Rolfem Jansenem

masaze

Masáže a vše kolem nich.

Na našich nadcházejících akcích chceme věnovat prostor i různým technikám masáží. Jedna z těchto technik je i masáž Chi Nei Tsang. Pro aktualizace ohledně akcí tématicky věnovaným masážím sledujte naše webové stránky a facebook.

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa

07 červen 2018 18:00 - 10 červen 2018 14:00

(Uložit do kalendáře)

Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného,

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa

Bioenergetický workshop s MUDr. Rolfem Janzenem z Německa

Bioenergetika je terapeutická metoda, která pomáhá uvolnit chronické svalové napětí, obnovit pozornost k našemu vnitřnímu prožívání, umožňuje hlubší osobní porozumění. Výsledkem bioenergetických cvičení je obnovení životní energie, nabytí přirozené spontaneity, pohyblivosti a emočního prožívání. Bioenergetika učí, jak pomocí práce s tělem pozitivně ovlivnit a změnit kvalitu lidského života, vztahuje se na funkce jako je dech, pohyb, emoce, sebevyjádření a sexualita.

PRAKTICKÉ INFORMACE

KDE: Ostrov Bor - Jedomělice, samota v lese u Slaného, asi 40 km z Prahy (mapa: www.centrum-ostrov.cz)

KDY: 7. 6. - 10. 6. 2018 (začátek v 18:00)

CENA: 3300 Kč (program, ubytování, vegetariánská strava), 3000 Kč platba do 29.5.

KONTAKT: Wanda wanda.mouckova@gmail.com, 777 963 600

Místo workshopu se nachází na krásné samotě u lesa, k dispozici jsou dvě sprchy a suché záchody, spí se ve společném prostoru na matracích (spacák s sebou nutný). Tlumočení do češtiny bude zajištěno.

Kapacita míst je omezená, přihlaste se proto, co nejdříve na uvedený email napište své jméno, mobilní telefon, datum narození a plánujete-li přijet autem (pro možnost vzít případně jiné účastníky s vámi).

Přihlášku pošlete na uvedený email, závazná je po zaplacení zálohy 1000 Kč (příp. celé částky) na účet číslo 1181575173/0800, záloha 1000,- Kč je po 29. 5. 2018 nevratná (je možné poslat náhradníka). Jako variabilní symbol uveďte číslo vašeho mobilu.

Nadcházející události

Omlouváme se, žádné události.

Centrum Ostrov Galerie

Centrum Ostrov na Facebooku